Dla Rodziców-praca z dziećmi

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, poniżej znajdują się polecane strony i serwisy internetowe  do pracy zdalnej w domu:

KOCHANE DZIECI,  DRODZY RODZICE

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy w zupełnie nowej formie realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Nauczyciele poszczególnych grup będą przesyłać co tydzień na strony grupowe w serwisach społecznościowych – facebook propozycje różnych aktywności do realizacji  z dziećmi w domu.

Prosimy również na bieżąco śledzić naszą stronę internetową przedszkola na której co pewien czas będą zamieszczane nowe propozycje aktywnego i ciekawego spędzania czasu ze swoimi dziećmi.

Aktualnie w zakładkach poszczególnych grup można znaleźć materiały do realizacji zajęć z logopedii,  z psychologiem, z rytmiki oraz katechezę.

Kochane Dzieci mamy nadzieję, że już wkrótce się spotkamy.
Pozdrawiamy wszystkich gorąco,
Kadra Pedagogiczna i wszyscy pracownicy przedszkola.